sklep

CZARKA Z ORZECHA WŁOSKIEGO

89,00 PLN
sprzedane

Opis
Dekoracyjna czarka, nabierak z drewna orzecha włoskiego, wykonana z litego drewna.
Drewno przeznaczone do suchych produktów i nie powinno mieć kontaktu z wrzątkiem.

długość ok 14 cm,
średnica 7 cm ,
głębokość 3,5 cm .
grubość materiału 5 cm.

Wykonana ręcznie .

Drewno zabezpieczone jest lakierem (wg deklaracji producenta może mieć kontakt z żywnością) i odporne na wilgoć. Drewno nie powinno być nadmiernie moczone i myte pod bieżącą wodą czy w zmywarce. Zabrudzenia należy usuwać wilgotną szmatką.

Każdy produkt wychodzący z pracowni CZARY Z DREWNA to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju, ze względu na ręczne wykonanie, niepowtarzalność drewna oraz jego cechy takie jak spękania, przebarwienia czy sęki.
Nr przedmiotu : 311217
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 2-4 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres czaryzdrewna@gmail.com . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.

POZOSTAŁE W DANEJ KATEGORII