CZARNA MAROKANKA

176,00 PLN
sprzedane

Opis
Dekoracyjna deska/podkładka w kolorze czarnym z orientalnym zdobieniem wykonana wg autorskiego projektu.

Marokanka wykonana jest z sosnowego, opalanego drewna. Drewno nie brudzi, zabezpieczone jest głęboko matowym lakierem, który podkreśla różnice pomiędzy słojami. W wyniku wypalanie drewno posiada spękania.
Po jednej ze stron deska posiada wgłębienie ok 0,5 cm, po drugiej logo CZARY Z DREWNA

średnica około 30 cm, długość całkowita z rączką ok 48 cm
grubość materiału ok 2,2 cm


Drewno zabezpieczone jest lakierem, który według deklaracji producenta dopuszczony jest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dzięki zabezpieczaniu lakierem drewno odporne jest na wilgoć, ale nie powinno być nadmiernie moczone i myte pod bieżącą wodą. Zabrudzenia należy usuwać wilgotną szmatką , po przemyciu drewno osuszyć.


Każdy produkt wychodzący z pracowni CZARY Z DREWNA to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju, ze względu na cechy drewna takie jak spękania czy sęki oraz indywidualne wykończenie.Nr przedmiotu : 281685
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres czaryzdrewna@gmail.com . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.

POZOSTAŁE W DANEJ KATEGORII