invalid insta

DUŻY TALERZ ZŁOTA AKACJA

89,00 PLN
sprzedane

Opis
Duży, dekoracyjny talerz z drewna akacji, złote wykończenie ma charakter starego złota.
Na spodzie sygnatura CZARY Z DREWNA.
Indywidualne cechy produktu ukazane są na zdjęciach.

Średnica 29 cm
grubość materiału 2 cm
wybranie wewnątrz ok 1 cm

Dzięki zabezpieczaniu lakierem i woskami drewno odporne jest na wilgoć, ale nie powinno być nadmiernie moczone, myte pod bieżącą wodą oraz poddawane wysokim temperaturą. Zabrudzenia należy usuwać wilgotną szmatką , po przemyciu drewno osuszyć.

Każdy produkt wychodzący z pracowni CZARY Z DREWNA to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju, ze względu na niepowtarzalność rysunku drewna, jego cechy oraz ręczne wykonanie.Nr przedmiotu : 298276
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres czaryzdrewna@gmail.com . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.

POZOSTAŁE W DANEJ KATEGORII