invalid insta

KOMPLET Z ORZECHA

92,00 PLN
sprzedane

Opis
Dekoracyjny, drewniany komplet z drewna orzecha włoskiego w naturalnym kolorze. W skład kompletu wchodzą dwa spodki o średnicy około 10 cm oraz mała łyżeczka o długości około 14 cm.
Przedmioty wykonane są ręcznie w pracowni CZARY Z DREWNA
Wykonane z litego drewna.
Na spodzie sygnatura CZARY Z DREWNA
Indywidualne cechy produktu ukazane są na zdjęciach.

Średnica spodków ok 10 cm, wysokość ok 1,5 cm.
Łyżeczka ok 14 cm długości.


Drewno zabezpieczone jest lakierem, który według deklaracji producenta dopuszczony jest do kontaktu z żywnością. Dzięki zabezpieczaniu lakierem drewno odporne jest na wilgoć, ale nie powinno być nadmiernie moczone, myte pod bieżącą wodą oraz poddawane wysokim temperaturą. Zabrudzenia należy usuwać wilgotną szmatką , po przemyciu drewno osuszyć.

Każdy produkt wychodzący z pracowni CZARY Z DREWNA to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju, ze względu na niepowtarzalność rysunku drewna, jego cechy oraz ręczne wykonanie.Nr przedmiotu : 298258
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres czaryzdrewna@gmail.com . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.

POZOSTAŁE W DANEJ KATEGORII