invalid insta

MIARKA

55,00 PLN
sprzedane

Opis
Dekoracyjna łyżka z drewna orzecha w kształcie miarki do kawy, o pojemności standardowej miarki do kawy.

długość 18 cm,
średnica 4 cm ,
głębokość 3 cm .
Miarka ma pojemność standardowej miarki do kawy. Wykonana ręcznie .Drewno zabezpieczone jest lakierem (wg deklaracji producenta może mieć kontakt z żywnością) i odporne na wilgoć. Nie powinno być nadmiernie moczone i myte pod bieżącą wodą czy w zmywarce. Zabrudzenia należy usuwać wilgotną szmatką.

Każdy produkt wychodzący z pracowni CZARY Z DREWNA to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju, ze względu na ręczne wykonanie, niepowtarzalność drewna oraz jego cechy takie jak spękania, przebarwienia czy sęki.
Nr przedmiotu : 277370
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 2-4 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres czaryzdrewna@gmail.com . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.

POZOSTAŁE W DANEJ KATEGORII