sklep

OWALNY PÓŁMISEK Z ORZECHA WŁOSKIEGO

146,00 PLN
sprzedane

Opis
Dekoracyjny półmisek/miska z litego drewna orzecha włoskiego, wykonana ręcznie. W naturalnym kolorze o owalnym, nieregularnym kształcie
.
wymiary 24 x 19 x 4,5 cm, wybranie wewnątrz o głębokości ok 2,5 cm
Przedmioty przeznaczoną są do suchych produktów i mają charakter dekoracyjny.

Na spodzie sygnatura CZARY Z DREWNA.
INDYWIDUALNE CECHY PRODUKTU WIDOCZNE SĄ NA ZDJĘCIACH.

Drewno zabezpieczone jest lakierem, który według deklaracji producenta dopuszczony jest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dzięki zabezpieczaniu lakierem drewno odporne jest na wilgoć, ale nie powinno być nadmiernie moczone i myte pod bieżącą wodą czy z zmywarce. Zabrudzenia należy usuwać wilgotną szmatką , po przemyciu drewno osuszyć.

Każdy produkt wychodzący z pracowni CZARY Z DREWNA to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju, wykonany ręcznie z drewna o niepowtarzalnym rysunku i cechach.

Nr przedmiotu : 328782
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres czaryzdrewna@gmail.com . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.

POZOSTAŁE W DANEJ KATEGORII